دیوارهای سبز و پرده های مجلل گل

Corylopsis Sinensis فندق جادوگر چینی ، فندق زمستانی

قبل از اینکه یک برگ سبز سبز روی شاخه های نازک C. sinensis ظاهر شود ، تعداد زیادی گل کوچک ، زرد لیمویی ، زنگوله ای در نژادهای معلق تولید می کند. برگها پس از شکوفه خیره کننده ، سبز شکسته و سبز تیره ظاهر می شوند. بوته ظریف و پخش کننده در هر خاک معمولی و در سایه جزئی شادترین است. شاخه های قدیمی یا شاخه های ناخواسته را می توان مستقیماً پس از گلدهی از بین برد. برای بهترین اثر ، گیاهان را با درختان زود گل دیگر مانند ماگنولیا ، سالیکس یا کوریلوس بکارید.

Cornus Kousa چوب جنگلی گلدار ژاپنی

میوه C. kousa مانند توت فرنگی های گوشتی و رسیده از درخت آویزان می شود. آنها یکی دیگر از نقاط برجسته در زندگی اجرای دیوار سبز درختان پرگل پرگل هستند که شکل ظاهری آنها فاصله بین گل و پاییز را پر می کند.

کوریلوس آولانا “Contorta” شیشه معمولی ، لاستیک چوب پنبه

شاخه های پیچ خورده قابل توجهی از پیچ و مهره پیچ و مهره را می توان در اوایل بهار ، زمانی که گربه های زرد زیادی از درختچه درخت مانند آویزان می شوند ، بهترین اثر را دید. این گیاه مقاوم در هر خاک هوموسی رشد می کند ، که نه خیلی مرطوب است و نه خیلی خشک. در صورت لزوم در زمستان یا بهار هرس می شود. نکته: از شاخه های زیبا می توان برای گل آرایی استفاده کرد.

درخت کلاه گیس Cotinus Coggygria “Royal Purple”

“رویال بنفش” برای هر فصل چیزی برای ارائه دارد. شاخ و برگ که از مرحله ساقه به رنگ قرمز عمیق ، تیره و تقریبا مایل به سیاه است ، در پاییز قرمز مایل به قرمز می شود. میوه عجیب و غریب مخصوصاً عجیب و غریب است که روی ساقه های خود پرهای موی پر و مایل به قرمز دارد که گیاه نام خود را از آن گرفته است. در یک مکان آفتابی و در هر خاک معمولی ، “Royal Purple” تنوع خود را به نمایش می گذارد. هرس لازم نیست ، زیرا فقط باعث رشد شکل طبیعی بوته می شود. در پاییز بکارید

Cotoneaster Atropurpureus “Variegatus” Cotoneaster متنوع

وقتی نوبت به گیاهان سهل و آسان با نیازهای کم می رسد ، به سختی یک درختچه یا درخت وجود دارد که بتواند از cotoneaster انعطاف پذیر پیشی بگیرد. مکان با این گیاه تقریباً بی ربط است ، زیرا در هر خاکی ، در آفتاب یا در سایه جزئی خوشحال است. گیاه را می توان سخت (در صورت لزوم) بدون هیچ گونه صدمه ای قطع کرد. از آنجا که آب و هوای شهری نیز کاملاً برای این گیاه قابل قبول است ، از cotoneaster نیز برای کاشت شهری استفاده می شود. واریته برگریز “Variegatus” به دلیل برگهای متراکم ، ظریف ، حاشیه سفید و میوه های زیبای پاییزی قرمز نارنجی ، در حیاط ها کاشته می شود. این برای پوشش زمین در مکان های دشوار ، کاشت در حاشیه یا دیوارهای کم مقاومت مناسب است. همچنین می توان از آن به عنوان درختچه ای با رشد کم در راکری ها استفاده کرد.

زالزالک Crataegus laevigata “Rubra Plena” میدلند

به دلیل سختی ، گل زیبای صورتی تیره “Rubra Plena” وقتی در مکان های در معرض و بدون پناه کاشته می شود بسیار خوب عمل می کند ، زیرا نه باد و نه هوا نمی توانند آسیب واقعی ببینند. این امر باعث می شود تا برای شرایط ساحلی نیز مناسب باشد. حتی وقتی نوبت به خاک می رسد ، این درخت گرد و خاردار ، خاردار ، دلپذیر نیست ، اگرچه شرایط غرقاب را تحمل نخواهد کرد. از آفتاب یا سایه جزئی به همان اندازه استقبال می شود. میوه پاییزی قرمز و مایل به قرمز در پرندگان بسیار محبوب است. فقط شاخه های دردسرساز را در زمستان یا بهار حذف کنید.

شما می توانید گل ها را با بهترین کیفیت تحویل گل پونا به پونا ارسال کنید . برای اطلاعات بیشتر در مورد این مقاله می توانید به این راهنمای گل مراجعه کنید.