Jak pracować z różnymi rodzajami kanałów informacyjnych

  • Post author:
  • Post category:Business

Oto inne opcje w kanałach RSS webfor, które są zintegrowane z serwisami społecznościowymi. Na przykład Facebook ma swoją własną wersję ze stroną z wiadomościami, która zawiera wszelkiego rodzaju informacje o tym, co ludzie z twojego kręgu znajomych robią online. Można to wykorzystać do zamieszczania linków do Twojej witryny, opowiadania o swoim najnowszym przedsięwzięciu i ogólnie przyciągania uwagi. Tak więc, podczas gdy większość ludzi mówi o kanałach RSS, gdy mówi o kanałach informacyjnych, istnieją inne sposoby używania tego terminu w różnych serwisach społecznościowych.

Jak omówiliśmy wcześniej, dwa sposoby korzystania oliwka brazil utwory z kanałów RSS to pozyskiwanie subskrybentów lub używanie ich do dostarczania nowych treści do Twojej witryny. Pierwszy sposób to działanie, które musi podjąć osoba odwiedzająca Twoją witrynę. Nie jest to coś automatycznego, więc zachęcasz osoby odwiedzające Twoją witrynę do subskrybowania. Ponieważ mechanika kanałów RSS wciąż nie jest tak dobrze znana przeciętnemu użytkownikowi Internetu, musisz edukować odwiedzających, jak uzyskać najnowsze treści za pomocą kanałów RSS. Prawda jest taka, że ​​mogą faktycznie korzystać z serwisu informacyjnego, takiego jak Yahoo! ale nawet nie zdajesz sobie sprawy, że treść przechodzi przez kanał RSS. Tak więc, aby zdobyć subskrybentów, musisz najpierw nauczyć ich, co jest dostępne.
Kształcić

Nie musisz mówić o tym zbyt technicznie, ale chcesz dać im krótki przegląd, dlaczego chcą zostać subskrybentami Twojego kanału RSS. Mogą szybciej otrzymywać aktualizacje i otrzymywać powiadomienia o nowych treściach w witrynie. Mogą nawet skonfigurować pocztę e-mail, aby otrzymywać ją w łatwo dostępnym formacie. Musisz ich jednak nauczyć, jak to zrobić, w przeciwnym razie pójdą drogą najmniejszego oporu, czyli zignorowania Twojego kanału RSS.
Utwórz przyciski

Istnieje wiele sposobów na ułatwienie im rejestracji. Możesz udostępnić przyciski dla wielu czytników wiadomości, takich jak Yahoo! Lub blogi. Będziesz musiał uzyskać adres URL swojego kanału informacyjnego i użyć go do utworzenia przycisku, który pozwoli osobom zaznajomionym z tymi większymi kanałami informacyjnymi online na subskrybowanie Twoich treści. W tym celu musisz mieć zainstalowany moduł RSS i mieć go dostępny. Zazwyczaj wygląda to tak: [http://nazwa-witryny/pliku] . Niektóre miejsca, takie jak WordPress, automatycznie instalują kanały RSS i możesz użyć podanego adresu, aby utworzyć te przyciski subskrybenta.
Zaoferuj ukierunkowaną stronę ze swoim kanałem